Jak obohatit každou akci? Pozvěte si kouzelníka

Kdo z nás jako malý neobdivoval kouzelníky, kteří svými triky a různými fígly dokázali ošálit mysl každého? Fascinující je to nejenom pro děti, ale také i pro dospělé, kteří se rádi pobaví nad všemožnými triky, a pořádně potrápí svou představivost a touhu po odpovědích. Obdobné služby jsou stále aktuální, dokonce je po nich stále větší poptávka, protože je to cenově dostupná možnost, jak zapojit do programu dané akce něco zajímavého, neokoukaného a určeného opravdu pro všechny. Plánujete velkou oslavu jubilea?

Pořádáte firemní večírek, a chcete ho něčím obohatit? Nebo máte v rukou program plesu, a chtěli byste do něj přidat nějaký zajímavý prvek, který by přitáhnul pozornost? Kouzelník https://www.vaskouzelnik.cz/ se dokáže postarat o zábavu zcela všech diváků, a umožní jim nakouknout do tajemného světa triků a čar.

Dětské publikum

Děti je velmi důležité do programu zapojovat, aby byla udržována jejich pozornost po celou tu dobu. Kouzelník tedy interaguje s dětmi, nabádá je k různým úkolům, díky čemuž v nich roste zvědavost. Na jaké události se tedy hodí pozvat si kouzelníka?

Oslavy narozenin
– Oslavy dětského dne
Tábory
– Programy ve školách a školách

Dospělé publikum

I dospělí mají rádi tajemno, o tom není žádný pochyb. Preference dítěte a dospělého jsou samozřejmě ale jiné, proto se v případě dospěláckého publika uplatňuje zejména takzvaná mikromagie. Jde o relativně novou, a velmi oblíbenou formu, kdy dochází k interakci s publikem, triky jsou prováděny několik centimetrů od něj, divák vše vidí zblízka na vlastní oči, což je pro něj o to zajímavější, a o to více fascinující. Zážitek je opravdu silný a velmi příjemný. Kdy se tedy vyplatí investovat do magických služeb?

Firemní večírky
– Velké oslavy narozenin
Rozlučky se svobodou
Plesy
– Svatby