Silvestr ve velkém stylu

Oslavte konec letošního roku ve velkém stylu. Pokud jste pozvaní na silvestrovskou party, kam jdete s přáteli, můžete být letos díky vašemu outfitu za hvězdu. Neuděláte chybu, pokud si na sebe vezmete šaty délky maximálně nad kolena. Dlouhé šaty se na silvestrovskou party nehodí, naopak, vhodné jsou mini šaty. Doby, kdy se na jakoukoliv party v době okolo Vánoc chodilo ve svetrech a tričkách s vánočními motivy, jsou naštěstí pryč a dnes hraje prim vkus a elegance. Pokud se na mini šaty necítíte a jste spíše kalhotový tip, sáhněte po šatech s délkou maximálně nad kolena. šampaňské na silvestra.jpgPřijít a silvestrovskou party v kalhotách není trefa do černého. Letos je moderní vše třpytivé nebo s flitry. V obchodech je velký výběr šatů různých barev, neuděláte chybu, pokud sáhnete spíše po tmavších odstínech, pokud nechcete přímo černé, zvolte lahvově zelenou, bordó nebo temně fialovou. Tmavé barvy jsou v kombinaci s flitry nebo třpytkami velmi elegantní a je to ta pravá volba pro letošní oslavy konce starého roku a příchodu roku nového.
K vhodným šatům jsou také velmi důležité doplňky, které celý dojem doladí nebo jej mohou také pokazit. Myslete na to, že méně je někdy více. Ke třpytivým šatům již nevolte třpytivé boty a kabelku. Skvělé doplňky, kterými nic nepokazíte, jsou černé lodičky na vysokém podpatku a jednoduché černé psaníčko. Také šperky volte spíše skromnější než okázalé štrasové náhrdelníky a náušnice. Líčení můžete použít výraznější, nebojte se kouřového líčení nebo červených tónů rtěnky. A hlavně nezapomeňte také na kvalitní manikúru a pedikúru, pokud budou mít vaše boty otevřenou špičku.černé lodičky.jpg
Pokud se chystáte být na letošní silvestrovské párty hostitelkou, tak kromě svého outfitu vylaďte také svůj domov. Flitry a třpytky se hodí i na doplňky do interiérů, jako jsou polštářky, deky a svíčky. Chcete-li mít vše dokonalé, tak slaďte barevně celou párty do barvy vašich šatů.