Bio levandulové osvěžení

Francie. Široké lány fialkové voňavé levandule rozprostírající se od vidím do až do nevidím … Kdo by nechtěl zažít tento úžasný pohled na uklidňující lány, které obhospodařují lidé, milující přírodu spolu s včeličkami a jiným drobným užitečným hmyzem …

A právě tuto nebo jiné vzpomínky na úžasnou francouzskou Provence si můžete přivolat výletem, který si dopřejete díky naší bio levandulové limonády Eshop.koldokol.cz. Stačí otevřít lahev, přivonět, zavřít oči a nechat se unášet vzpomínkami do minulosti.

levandulové pole

Po ochutnání jednoho jediného doušku se vrátíte tam, kde vám bylo dobře, do staré dobré Francie mezi levandulové fialkové záhony, které ve vás dokážou vyvolat pocity štěstí, klidu a blaha na duši.

A to všechno umí i naše b i o l e v a n d u l o v á l i m o n á d a z Kopanic! Všechny přísady, které do ní vkládáme, samozřejmě „ručně“, protože se jedná o ruční výrobu, jsou pečlivě vybírány a navíc v bio kvalitě, jejíž jsme velkými obdivovateli a fanoušky! Co máme rádi my, nabízíme s láskou i vám, našim milým zákazníkům.

voňavá levandule

Dokážeme pro vás připravit pravý výluh z levandule, kterou sklízíme na našich polích. Levanduli si můžete samozřejmě vypěstovat i vy, ale ruku na srdce, kdo by se chtěl lopotit s přípravou levandulového nápoje v takové formě, která by vám měla vydržet v zaručeně kvalitě i po několik měsíců?

A protože my máme s výrobou už své zkušenosti, věřte nám, českému výrobci a objednávejte si právě nyní zaručenou a úžasnou jemně perlivou levandulovou limču, kdy k jejímu výluhu bylo použito:

  • Lavandule angustifolia
  • Na jeden litr výluhu byly použity tři gramy levandule lékařské v bio kvalitě.
  • Samozřejmostí je i b i o c i t r o n o v á š ť á v a.
  • Řepný cukr na doslazení.
  • Spolu s oxidem uhličitým pro jemné bublinky.
  • Pro vás jsme šetrně pasterizovali.
  • N e f i l t r o v á n o ! a proto kal není na závadu. Jedná se o naprosto čistý přírodní produkt.