Jak si udržet muže ve vztahu

1.       Nechte ho, aby měl své vlastní zájmy
Muži mají většinou jiné koníčky, než ženy. Pokud tedy nemáte všechny společné zájmy stejné, ponechte občas svého partnera osamotě, aby se věnoval svému hobby. Muži si rádi pustí sport v TV, zahrají hry na PC, či se věnují sportu. Muži chtějí někdy zajít do hospody s kamarády, podívat se na sport a popovídat si. Důležité je, aby i ve vztahu s Vámi měl pocit, že se může věnovat tomu, co ho baví. Vy se mezitím můžete zabavit zase tím, co máte ráda Vy, například pečovat sama o sebe, dopřát si masku, voňavou koupel, nebo se sejít s kamarádkami na skleničku vína.
posezení venku

2.       Komunikujte spolu
Ve vztahu je doopravdy nejdůležitější komunikace. Jen tak můžeme svému partnerovi a on nám sdělit, co se děje. Co se stalo, nebo například co mu vadí. Komunikace je důležitá ve všech směrech, může Vám tak říct, co se mu na Vás líbí, co má rád při sexu, jak by si vztah představoval dále atd. Pokud partner nechce o některých osobních věcech mluvit (tím není myšlena nevěra, ale například věci z dětství) nechte to tak být. Časem Vám to partner až sám bude chtít, řekne.

3.       Udržujte ve vztahu lásku
Je normální, že ve vztahu časem vyprchá počáteční zamilovanost, ale proč byste si tuto zamilovanost nemohli oživit? Vydejte se s partnerem na místa, na kterých jste spolu začínali randit. Připomeňte si momenty, které se Vám staly, na začátku vztahu. Připomeňte partnerovi, jak Vám na něm záleží a co k němu cítíte. Jednoduše vzpomínejte, připomínejte
a dopřejte si tyto momenty znovu.

domalované svaly
Svádějte se
Svádět by se měli partneři navzájem, ne pouze žena v noční sexy košilce, nebo v kostýmech. Snaha pouze z jedné strany po chvíli vyprchá. Snažit se musí oba. Posílejte si zamilované, či erotické SMS. Připomeňte si vzájemně, jak se těšíte jeden na druhého. Pokud jste odvážnější, můžete posílat i erotické fotografie. Řekněte, co se Vám líbí na tom druhém. Experimentujte v sexu. Zeptejte se partnera, co je jeho tajným přáním a splňte si svoje fantazie, využívejte hračky.