Nábytek z masivu není minulostí

Líbí se vám styl provence, a máte podle něj zařízený interiér? Pokud chcete mít sladěný i nábytek, určitě vás potěší zpráva, že máme k dispozici mnoho kusů krásného nábytku právě v provence stylu. Jde o nadčasový design, který bude vypadat krásně teď i za 50 let.
Jedním z nejdůležitějších kusů nábytku je postel. Manželská postel provence dodá vaší ložnici šmrnc. Stane se centrem celé místnosti.

stará postel

Je vyrobena z masivního dřeva, což zaručuje její vysokou stabilitu a vysokou nosnost. Náš nábytek je vyráběn podle originálů, které se dřív běžně nacházely v domácnostech mnoha lidí. Díky tomu i nově vyrobený nábytek vypadá jako starožitný.

Provence se vyznačuje bílou patinou, nebo patinou v barvě slonové kosti. Náš nábytek najdete ve variantě tmavší.

V běžných obchodech s nábytkem najdete jen kusy vyrobené z dřevotřísky a z MDF desek, což se časem projeví. Při delším používání například právě postele z takového materiálu dojde k postupnému rozpadání jednotlivých komponentů. Není to nic neobvyklého, zejména postele jsou velmi namáhané, a měly by být vyrobeny z něčeho, co vydrží, ideálně z masivu. Většinou to tak ale není, a vy i za poměrně vysoké částky koupíte jen nekvalitní výrobky, které budete muset za pár let měnit za další. Dalším problémem u tohoto nábytku je fakt, že se do ovzduší uvolňují veškerá pojiva a lepidla, a ty potom doma dýcháte. To se vám s naším masivním nábytkem nemá jak stát, protože masiv nic podobného ze své podstaty uvolňovat zkrátka nemůže.

modrá postel

Pokud tedy chcete perfektní manželskou postel, kterou doma nemá každý, určitě si vyberte z naší nabídky. Doladit ložnici můžete nočními stolky ve stejném stylu, rovněž vyrobenými z masivního dřeva. Kvalitní nábytek vydrží po celé generace, a je vhodný do jakéhokoliv domu či bytu. Vyberte si u nás svou ložnici snů, kde se vám bude krásně spát.