Můžeme pomoci i vám

Kde získat podnikatelský úvěr? Takový, který by bylo možné sjednat rychle a v případě potřeby zase rychle splatit? Přeci u nás! I na vás čeká americká hypotéka nebankovní. Úvěr, který je určený pro podnikatele a financování jejich obchodní činnosti.
ruce z monitorů.png
Proč se vám bude líbit?
Je zaručen nemovitým majetkem, a proto může být poskytnut na velmi příznivou úrokovou sazbu. Dokonce tak příznivou, že je často nižší, než kterou by vám poskytli v běžné bance u americké hypotéky. Každý klient má jiné preference, a proto je náš návrh financování vždy individuální a zpracovaný na míru potřebám daného podnikatelského subjektu. Nebude vadit ani skutečnost, že máte drobné záznamy v registrech dlužníků nebo to, že v daňovém přiznání vykazujete jen velmi malé zisky.
podpis předání balíčku.jpg
V čem je americká hypotéka jedinečná?
Americká hypotéka není účelový úvěr. Můžete jej použít podle svých potřeb. Slouží k financování vašeho podnikání a je flexibilní ve způsobu splácení. Můžete zasílat mimořádné splátky nebo přistoupit k dalšímu čerpání až do výše sjednaného limitu. Je to velmi podobný princip, jako při splácení kontokorentu na bankovním účtu. Když potřebujete hotovost, stačí provést další čerpání a když uskutečníte úspěšnou bankovní transakci můžete zaslat mimořádnou splátku. Také můžete úvěr kdykoliv splatit v plné výši. Sjednaná úroková sazba se nebude měnit po celou dobu splácení, a to ani v případě, kdy sjednáváte úvěr na několik desítek let. Riziko změny podmínek na trhu nese poskytovatel úvěru a vy můžete profitovat ze současných velmi příznivých podmínek na finančním trhu. Úrokové sazby u úvěrů jsou velmi výhodné. Bylo by nerozumné je nevyužít.

Jak mohu úvěr získat?
Prostřednictvím formuláře vyplníte své kontaktní údaje a velmi brzy se vám ozve finanční specialista. Ten s vámi probere celou situaci a prozradí vám podrobné informace. Obratem vám rovněž zpracuje přesnou kalkulaci, jak bude vypadat splácení vašeho úvěru.