sortiment a odkazy

Dovolujeme si prezentovat a představit naši společnost MTZ servis s.r.o., která je významným, nejen regionálním Jihočeským dodavatelem hutních materiálu, ale má značný přesah, přes hranice regionu. Dobré jméno této společnosti budujeme od roku 1992. Kdy nám, po mnoha desetiletích, bylo umožněno zahájit podnikatelskou činnost, po změně politických poměrů, v tehdejším Československu. Naše společnost sídlí v Rudolfově u Českých Budějovic a disponuje skladovacími prostory o výměře 14 300 m2, z toho 12 000 m2, venkovních skladovacích ploch a 2300 m2, vnitřních skladovacích prostor.

trubky

Naskladněno máme v současné době 2500 tun materiálu a díky tomu, můžeme téměř ve všech případech vyhovět okamžitě zákazníkovi

Naše společnost se věnuje, jak maloobchodu v prodeji hutního materiálu a jeho výkupu.

-Hlavním artiklem našeho obchodování, je prodej ocelových trubek.

Prodáváme ocelové trubky bezešvé i ocelové trubky svařované.

Tyto trubky prodáváme, jednak atestované a také, bez atestu.

Nové trubky bez atestu pocházejí nejvíce z výkupu nadnormativních zásob, anebo jsou to trubky II. A jakosti, samozřejmě při splnění všech, námi přísně dodržovaných standardů kvality.

-Trubky použité

Trubky jsou bez mechanických poškození s rovně zařezanými konci.

-štětovnice

Štětovnice různých délek, šířek a typů

-Příslušenství

Příruby, klenutá dna, T kusy apod.

-Doplňkové služby

Z velkého množství doplňkových služeb, které kolektiv našich profesionálů poskytuje zákazníkům, je velmi široký a zmíníme se, alespoň o těch stěžejních.

V případě zde nevyjmenovaných služeb, jednáme vždy, podle naší základní firemní doktríny, kterou je, že musíme učinit vše, pro spokojenost zákazníka, protože, jen spokojený zákazník se vrací.

doprava

-kolmé řezy

-šikmé řezy

-úkosové řezy, pro svařování V sváry

-doprava

-atypický hutní materiál

Atestace, chemické rozbory

V případě atypických hutních materiálů, zajistíme nejkratší termín dodání zákazníkovi a popřípadě v rámci našich doplňkových služeb, souvisejících s naší činností, zajistíme dopravu materiálu na místo určení a čas určení, daný zákazníkem.

Trubky izolované

-Trubky s různými druhy izolace

-Trubky opatřené vnitřním i vnějším antikorozním nátěrem

Veškeré doplňující informace naleznete na naše webu.

Budeme se těšit