Trend jménem bílkovinná dieta

V situaci, kdy si začínáme uvědomovat, že naše tělo nevypadá ani zdaleka tak, jak bychom chtěli, se začínáme pomalu dokopávat k tomu, že bychom už opravdu měli něco dělat a neodkládat začátek na zítřek. Nejčastěji saháme po nejrůznějších dietách, kterými je doslova protkaný celý internet a časopisy, kde nám jsou předsunovány ty nejlepší z nejlepších, i když tomu tak někdy ani zdaleka není. Doslovným trendem posledních let je bílkovinná dieta, která se skrývá pod celou řadou názvů, mezi nimiž můžeme najít například ketodietu nebo ketonovou dietu.
Ať už ji znáte pod jakýmkoli https://sport.idnes.cz/foto.aspx%3Fr%3Dformule%26c%3DA111030_160411_formule_mah%26foto%3DELV3ecf7a_2_5e47eb9cd06847be8f08c43a6ce570b2_0.jpg označením, vždy se jedná o ten samý princip, který je ve své podstatě vlastně naprosto jednoduchý a logický. Nápis burn fat.jpgBěhem této diety totiž konzumujete, jak už koneckonců ze samotného názvu vyplývá, především stravu bohatou na bílkoviny a na stranu druhou omezujete příjem tuků a cukrů neboli glukózy, která patří do skupiny jednoduchých sacharidů, a jež je často také důvodem toho, proč se na našem těle nachází nějaké ty faldíky navíc. Omezením jejího přísunu tak snížíme také příjem energie, která je velice důležitá hlavně pro celkový výkon těla. Její činnost tedy lze přirovnat ke generátoru, jež má za úkol pohánět svaly, mozek a další orgány. Jelikož ale tělo tuto energii potřebuje a my mu ji nedopřáváme, nezbývá mu nic jiného, než se uchýlit k její výrobě na vlastní „náklady”, jimiž jsou v tomto případě již zmiňované nevzhledné tukové zásoby.měření a vážení.jpg
Aby byla ale tato dieta opravdu účinná a nedošlo ke známému jo-jo efektu, je důležité dodržovat pár pravidel. Hlavní je projít si všemi třemi fázemi a nesnažit se je zkracovat. Ve fázi první dochází ke změně všech vašich dosavadních stravovacích návyků. Této fázi se také přezdívá redukční, protože během ní ztratíte nejvíce kil z celé diety. Nejčastější chybou, které se lidé často dopouštějí je, že když uvidí, že zhubli téměř všechna kila, jež si na začátku určili, s dietou končí a navracejí se zpět k normálu. Problémem je, že s návratem k původnímu jídelníčku se nenavracejí pouze původní kila, ale také ještě další na víc. Abyste tomuto předešli, je zde fáze druhá, která usadí dosavadní pokroky. Fígl spočívá v tom, že do upraveného stravování zařadíte jedno jídlo normální. Tělo si tak začíná pomalu navykat a vyhnete se váhovým změnám. Ve fázi třetí už máte za den normální jídla klidně dvě. Velkou výhodou bílkovinné diety Prodietix je, že během ní nehladovíte, a i přes to dosahujete opravdu skvělých výsledků.