Párty na neobvyklém místě

Starší děti už tolik neocení klasickou oslavu narozenin, na jakou byly zvyklé v době, kdy byly ještě malé. Čím více rostou, tím spíše jich láká dobrodružství a moderní způsob toho, jak můžou oslavit to, že jsou o jeden rok starší. Dopřejte proto i vy vašemu dítěti takovou párty, na kterou jen tak s jeho kamarády nezapomene a která bude absolutně bezpečná.

Aztec (1)

Něco jiného než počítače

Je pochopitelné, že v současné době se už žádné dítě počítači zcela nevyhne. Z toho důvodu vaší ratolesti poskytnete v jeho velký den akci, jakou je laser game. Společně s jeho přáteli se na chvíli přemístí od počítačů do arény, ve které se můžou společně vybláznit.
Vstoupit můžou do arény, ve které jich nemine labyrint nebo naopak do aztécké arény, která jim připomene divočinu.Kromě toho mají děti možnost zahrát si videohru, která se však bude podstatně lišit od všech, které hrají doma.

Občerstvení je samozřejmostí

Všichni moc dobře víme, jak dětem rychle vyhládne a samozřejmě i to, jak se žádná pořádná oslava neobejde bez sladkého pití a něčeho dobrého k jídlu. Poskytneme vám proto malé pohoštění, které vašim dětem přijde vhod a ocení ho jako odpočinek mezi hrami. Těch je naštěstí hned několik, ze kterých můžou malí uličníci vybírat. Doporučujeme vám však zvolit si takové, které fyzicky zvládnou ještě předtím, než se v laser game řádně zdokonalí. Nemějte však obavy, ani při úrovni „začátečník“ se nudit nebudou, ale naopak si užijí kopec legrace a napínavé atmosféry.

skupina

Rezervace nutná a skvělá nálada rovněž

Ještě předtím, než se rozhodnete oslavit velký den vašeho dítěte na laser game, je potřeba si předem zarezervovat volný termín – tedy čas a den. Na co však nesmíte zapomenout, je přinést s sebou skvělou náladu, která vás bude doprovázet v průběhu vašeho hraní. A protože děti nové prostředí a novou formu zábavy milují, věříme, že to nebude žádný problém.