Firemní propagace a reklama, ale i výhodný benefit pro zaměstnance

V dnešní době benefitů je i oblečení v různých firmách samozřejmostí. Dopřejte svým zaměstnancům vkusné, pohledné, ale i pohodlné, příjemné a praktické oblečení. Dokonce s logem vaší firmy nebo názvem. Můžete si zvolit umístění nebo si sami navrhnout, jak má celý produkt vypadat. Vybírejte z široké palety barev. Pro muže i ženy máme široký sortiment malých, středních i velkých velikostí. Díky tomu můžeme pokrýt veškerou poptávku na reklamní textil.

moda

Oblečení na léto i zimu

Na léto jsou ideální trička. Ty plní spoustu různých účelů. Jsou vhodná v letních měsících, kdy je zaměstnanci mohou nosit jen tak samotná, ale svůj účel plní také v zimě. Často si je lidé oblékají pod mikiny. Hrají tedy významnou roli. To samé můžeme říct o polokošilích, které se vyrábí ve verzi pro dámy, ale také samozřejmě pro pány. Vybírat si můžete z krásných barevných kombinací.

Neustále přidáváme další novinky a různé střihy, a díky tomu poskytujeme našim klientům vyšší komfort při oblékání. Mezi další sortiment můžeme zařadit právě velice oblíbené a hojně kupované mikiny. Mikina je věc, která patří do šatníku každého z nás. Pokud ji bude mít váš zaměstnance navíc s logem vaší firmy, pak věřte, že si ji velice rychle oblíbí nejenom díky pohodlnému a příjemnému materiálu, ale také díky snadnosti a dostupnosti nošení na ven nebo i uvnitř v prostorách firmy. Mikina je velice univerzální, a proto je hodně oblíbená.

košile

Podobnou funkci plní také vesty. Nesmíme zapomínat na fleece, čepice nebo froté ručníky či osušky. Vhodné i jako dárek. Pro ženy jsou připraveny také legíny. Zajímáte se spíše o doplňkový sortiment? V tom případě se podívejte třeba na tašky. Tento produkt pomalu bude vyčnívat z řady, protože se jedná o 100% bavlnu. Jde tedy o tašku, kterou můžete používat neustále dokola. V dnešní době igelitek, kterým již pomalu odzvonilo, má tento typ produktu spoustu výhod. Lidé je začínají používat stále více a častěji. Mít tam své logo nebo název firmy se tedy rozhodně vyplatí.