Vaše soukromí nikdo nenaruší

Je několik okolností, které odrazují potencionální klienty od toho, aby si šli půjčit peníze do banky. Vzhledem k tomu, že právě tato instituce zjišťuje o žadatelích o úvěr všechny možné porobnosti, dochází tak trochu ku ztrátě soukromí.

kufr peněz

  • U svého zaměstnavatele musíte požádat o výpis svých příjmů, a tudíž každému bude asi jasné, že jste se dostali do složité finanční situace.
  • Také může nastat problém v tom, pokud je váš věk příliš nízký anebo naopak jste už třeba v důchodovém věku.

Těch okolností, které vedou k zamítnutí vaší žádosti, může být opravdu mnoho. Často se také stává, že se žadatel dozví o záznamech v některém z registrů dlužníků. Ví, že už vše zaplatil, a přesto je to stále překážka v poskytnutí finanční pomoci.

  • Jak je to možné?
  • Některé rejstříky dlužníků uchovávají své záznamy ještě pět let po uhrazení všech dlužných částek.

Nemovitost to za vás vyřeší

Jestliže vás některý z uvedených problémů trápí, a přesto je žádost o úvěr nevyhnutelnou nutností, pak zkuste některého nebankovního poskytovatele. Tady máte téměř jistotu, že opravdu neodejdete s prázdnou.

doklady

  • Vaše bonita (schopnost splácet úvěr) se zde posuzuje daleko mírněji, a tudíž na spotřebitelský nebo podnikatelský úvěr dosáhne opravdu většina žadatelů.

Nebankovní americká hypotéka https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-2/ se poskytuje s úrokovou sazbou přibližně od šesti do jedenácti procent. Jelikož se jedná o hypotéku, je zřejmé, že bude zapotřebí vlastnit nějakou vhodnou nemovitost. Dalším rozdílem mezi bankovní a nebankovní institucí je v tom, že nebankovní poskytoval po vás nebude chtít žádné poplatky předem. nebudete mít ani starosti s odhadem vaší nemovitosti, protože se o vše postará.

  • Z této nemovitosti můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny, přičemž splácet můžete svůj závazek po dobu třiceti let.