S čím můžete počítat u betonového oplocení pozemku

S vlastním soukromím – jedna z nejcennějších věcí dnešní doby, je soukromí. Spolu s pevným zdravím je to základní předpoklad k relativně zdravému způsobu života. Pochopitelně nesmíte zapomínat na pohybovou aktivitu a zdravou výživu, ale bez vlastního zázemí vám to nebude nic platné. Potřebujete se totiž někde regenerovat, nabírat sil a odpočívat, a pokud na to nebudete mít dostatek klidu, můžete velmi brzy zkolabovat. K relaxaci a odpočinku vám nestačí pouze vypnout mobil, potřebujete mít někde prostor, kde vás nikdo nesleduje, nešmíruje, kde vás nikdo neotravuje svými hloupými připomínkami anebo invektivy, souvisejícími se závistí, žárlivostí a dalšími negativními vlastnostmi.

cihlová zeď

S dlouhou životností – když se řekne „dlouhá životnost plotu“, rozumí se tím to, že po dobu několika desítek let na něj nebudete muset doslova „sáhnout“. Nebude nutné jej po pár letech natírat, brousit, opalovat či jinak povrchově upravovat. Betonový plot v Pohořelicích je v podstatě bezúdržbový, nevyžaduje vaši součinnost, pouze pokud máte dojem, že potřebuje očistit od prachu, jej postříkáte hadicí, případně si vypomůžete nějakým kartáčem či tlakovým čističem.

rostlinka na zdi

Se zajímavým vzhledem – betonové odlitky se vyrábí tak, aby zákazníky zaujaly i svým vzhledem. Nejsou to jen nudné šedé kvádry, které připomínají průmyslové či vojenské stavby, beton se odlévá do různě tvarovaných forem s atraktivním vzezřením, připomínajícím povrch lámaného kamene, dřeva, cihel, oblázků a dalších pravidelných či nepravidelných geometrických obrazců. Odlitky se také vytváří v různých barvách, takže si můžete zvolit např. okrovou, šedou, tmavě hnědou nebo červenou. Horní řada desek může být rovná či zaoblená, mohou jí tvořit i dřevěné latě či prkna, může být vyplněna i kovovou konstrukcí. Kombinace betonu, dřeva či kovu není ničím neobvyklým.