Tvůrčí činnost s finančním ohodnocením

Tvorba dekorací a různých předmětů je skvělým odpočinkem, který nám pomůže od stresu a zlepšuje naší fantazii i manuální zručnost. V mnoha případech za ní dostaneme i zaplaceno a to od firem, které naše výrobky dále nabízejí a vyplácí nám provizi z prodeje. Volnočasová aktivita se tak v malé chvíli změní v přivýdělek, díky kterému si měsíčně přilepšíme i o několik tisíc korun a to zábavnou a kreativní formou. Firma Selvintech s.r.o takovou možnost nabízí a pomůže Vám rozšířit vámi vyrobené dekorace do celé České republiky.

Vlastní pracovní doba
Únava, náročný den či delší pobyt v hlavním zaměstnání může ohrozit naši náladu a tím i chuť vyrábět nové dekorace. Proto naši pracovníci pracují podle sebe a sami si zvolí, kolik hodin chtějí každý měsíc pracovat a v jakém tempu. Díky tomu mají neustálou volnost a necítí se tak pod tlakem z končících termínů či předem stanovených minimálních hodin.

Vždy kvalitní materiály
Kvalitní materiály jsou stavebním kamenem každé dekorace. U nás jsme si toho vědomi a dodáváme tak všem pracovníkům jen kvalitní materiály, které nabízí ty nejlepší vlastnosti. Výroba je tak vždy jednoduchá a výsledné dekorace splňují vysoké požadavky náročných zákazníků.

Domácí pohoda od A do Z
Maximálního uvolnění můžeme dosáhnout jen v místech, která dobře známe a ve kterých se cítíme v bezpečí pohodě a klidu. Domov mezi tato místa patří a je tak ideálním místem pro odpočinek, práci, ale i řešení náročných úkolů. I proto dopravíme veškerý materiál k Vám domů a umožníme Vám tak pracovat v pohodlí, klidu a bez zbytečného stresu. Výroba dekorací se tak stane vaším relaxem, při kterém si odpočinete i přivyděláte zároveň.