Užitečná zákoutí internetu

Internet se stal přirozenou součástí našich životů a využíváme ho prakticky denně. Je to skvělé místo plné zábavy, informací, rad a mnoha dalších možností. Jsme se díky němu bližší. Spousta lidí si na internetu splnila sen a vydělává peníze. Je to zkrátka báječné místo všemožných příležitostí. Nechte se inspirovat článkem plným stránek, které rozhodně stojí za to!Online trávíme spoustu času

Pinterest

Hledáte-li inspiraci, pak je pinterest tím pravým. Vytvořte si s jeho pomocí nástěnku oblíbených fotografií nebo návodů. Ať už hledáte cokoli, na pinterestu vždy najdete. Sdílejte obrázky s přáteli, ukládejte si je, nebo přidávejte vlastní. Díky tomuto šikovnému pomocníkovi si můžete ušít šaty, vyrobit originální rám postele nebo se naučit jógu.

Spotify

Zpříjemněte si úklid hudbou! Tato aplikace je dostupná nejen na mobilních telefonech ale také na počítači. Vychutnat hudbu si můžete i online, a to zcela zdarma. Navoďte atmosféru na večírku či při romantické večeři s partnerem. Se spotify můžete neomezeně poslouchat to, co máte rádi.

The true size

Zajímá vás skutečná velikost Francie či jiné země? Pak vám tato stránka nabízí nový pohled. Jednoduše si zvolíte, kterou zemi chcete prozkoumat a pomocí myši už jen přetahujete a přirovnáváte velikost k dalším kontinentům. Mapy jsou často zkreslené, a tak budete překvapeni, jak veliké je doopravdy například Rusko či Island.

Fler

Sháníte perfektní dárek nebo si chcete jen udělat radost? Na fler.cz najdete tisíce ručně vyráběných kousků, které potěší. Ať už hledáte originální šperk, teplou šálu či obraz, kterým doplníte svůj byt. Dejte možnost šikovným umělcům představit své ručně dělané výrobky. Na tomto online tržišti najdete téměř cokoli.Brouzdejte po internetu snadněji

Charita

Pomozte těm, kteří to potřebují a navštivte stránky charity České republiky. Ročně se dostane pomoci až 150 tisícům lidí. Připojte se a darujte například finanční příspěvek. Vybrat si můžete z mnoha kategorií. Nemusíte věnovat jen finanční pomoc, zapojit se můžete také jako dobrovolník a darovat potřebným svůj čas. Zkrátka udělejte něco pro druhé, uvidíte, že dobrý pocit je nenahraditelný.