V čem nechodit na svatbu?

V den svatby by si to měli všichni především užít nehledě na okolí. Avšak zamilovaný pár chce mít den D krásný. Především nevěsta si zakládá na preciznosti a puntičkářství. Všechno musí být dokonalé. Výzdoba, detaily, hudba, prostředí, jídlo, dort…Dokonalosti věnuje mnoho času i peněz. Za tu námahu to stojí. Prostřednictvím svatby se žena stává vytouženou princeznou se svým princem po boku a prožívá si vysněnou pohádku.

svatba

Komponent, který neovlivní je oblečení hostů. Sice na pozvánce mohou upřesnit dress code. To není jistota, že všichni svatebčané ho dodrží. Co si na svatbu neoblékat, abyste dokonalý den nekazili?

Držte se jednoduchého pravidla – NEZASTÍNIT NEVĚSTU. Jak jsem již zmiňovala je to JEJÍ den, nestahuje tedy pozornost zbytečně na sebe. Vyhýbejte se bílé (či jiné barvě nevěstiných šatů). Tato barva patří nevěstě a smí v ní být jen ona. Zcela vhodné není přílišná extravagance či výrazné vzory. Neříkám, že byste měli zahodit osobitý styl. To samozřejmě ne, ale uzpůsobte ho dané společenské události.

družičky

Samotné šaty na svatbu vybírejte dle ročního období (v zimně asi nepůjdete v letních šatičkách), stylu svatby (např. moderní, vintage, boho…) či určeným dress codem. Nejideálnější variantou je, že jste již vlastníkem ideálních šatů svatebčana, které splňují všechny nároky a podmínky. Jestliže ne, musíte se vydat na lov. Najděte si inspiraci na internetu a poohlídněte se na e-shopech. V kamenných prodejnách bývá velmi omezený výběr. Zdali si stále nevíte rady či si nechcete šaty pořizovat do vlastnictví, navštivte salon s šaty. Zde pracují odbornice. Stačí jim sdělit téma, představu a ony vám již ty ideální najdou a půjčí.

Ve společenských šatech na svatbu https://www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz/doporucujeme/spolecenske-saty-na-svatbu/ byste se měli cítit opravdu komfortně. Prožijete v nich celý den. Neměli by vás omezovat při pohybu (či tanci). Materiál by měl být uzpůsoben počasí. a hlavně když se v nich budete cítit dobře, budou vám i slušet.