Zázrak jménem rozjasňovač

Rozjasňovač nebo také highlighter ještě není běžným kosmetickým produktem každé ženy. Jedná se poměrně nový produkt, který si však velmi rychle vydobyl místo na prvních příčkách top dekorativní kosmetiky. Vizážisté a čím dál větší spousta žen už si neumí představit líčení bez třpytivého či zářivého finishe.

líčení maskérkou

Highlighter je produkt vhodný pro každou ženu. Vyrábí se v různých variantách a každému samozřejmě vyhovuje něco jiného. Vybírat můžeme z pudrového, tekutého či rozjasňovače v tyčince. Může být také součástí tvářenky či makeupu a potom je vhodné již další vrstvu na pleť nepřidávat, abychom nevypadaly jako diskokoule. Při koupi tohoto dekorativního přípravku lze samozřejmě vybírat z nepřeberného množství odstínů, je však potřeba, aby nám vybraný odstín slušel a nenadělal více škody než užitku. Růžové odstíny pomáhají pleť rozzářit, meruňkové nám zvýrazní opálení, béžové tóny pleť opticky prohřejí, což jistě ocení „bledulky“. Výrazné metalické odstíny zase využijeme při večerním líčení, kde je dovoleno se více vyřádit.

Kam přesně tento produkt aplikovat?

Tento výrobek lze použít na obličeji hned na několika místech. Cílem je aby přirozeně odrážel okolní světlo a proto jej nanášíme na nejvystouplejší místa v naší tváři. Konkrétně tedy na lícní kosti, špičku nosu a nad vrchní ret. Dále jej můžete aplikovat na místa, která Vy sama uznáte za vhodné – hlavní je to opravdu nepřehánět, jedna vrstva či poklepání stačí. Mě osobně se nejlépe tento přípravek nanáší prsty, využít ovšem můžete štětce či jiné aplikátory.
štětce a produkty

Často se u vizážistů setkáme, že tuto „dekorativku“ používají pod linii obočí, aby dosáhli co největšího zvýraznění. Dále ji lze nanést do vnitřních koutků očí, čímž docílíme projasnění unavených očí. Tato vychytávka se Vám může hodit zejména po probdělé noci! Highlighter lze nanést i nad horní ret, čímž opticky dosáhneme plnějších rtů. Zkrátka a dobře, fantazie se meze nekladou a pokud ještě nevlastníte tuto úžasnou novinku, vyrazte do drogerii a vyberte si pro sebe ten pravý odstín!